Πρόγραμμα
A΄ ΦΑΣΗ (31/8-5/9/2011) 1η αγωνιστική(31/8) 15.15 Ισπανία-Πολωνία 15.15 Σερβία-Ιταλία 15.30 Μαυροβούνιο-ΠΓΔΜ 15.30 Βέλγιο-Γεωργία 17.45 Τουρκία-Πορτογαλία 17.45 Γαλλία-Λετονία 18:00 Ελλάδα-Βοσνία 18.00 Σλοβενία-Βουλγαρία 21.00 Λιθουανία-Μ. Βρετανία 21.00 Γερμανία-Ισραήλ 21.00 Κροατία-Φινλανδία 21.00 Ρωσία-Ουκρανία 2η αγωνιστική (1/9) 15.15 Πορτογαλία-Ισπανία 15.15 Λετονία-Σερβία 15.30 Βοσνία-Μαυροβούνιο 15.30 Βουλγαρία-Βέλγιο 17.45 Μ. Βρετανία-Τουρκία 17.45 Ισραήλ-Γαλλία 18.00 Φινλανδία-Ελλάδα 18.00 Γεωργία-Ρωσία 21.00 Πολωνία-Λιθουανία 21.00 Ιταλία-Γερμανία 21.00 […]
Spotlight
-
Παρ' ολίγον σύγκρουση αεροσκάφους που απογειώθηκε από το «Ελευθέριος Βενιζέλος» με drone στα 9.600 πόδια
-
«Η Ευρώπη αποσύρεται προς τέρψη της Ρωσίας»
-
Είναι οι πιο διάσημες σιαμαίες στον κόσμο – Η μία παντρεύτηκε
-
Βράβευση για φωτογραφία της δολοφονημένης Σάνι Λουκ δίπλα σε μαχητές της Χαμάς - «Είμαι αηδιασμένος και εξοργισμένος»
A΄ ΦΑΣΗ (31/8-5/9/2011)
1η αγωνιστική(31/8)
15.15 Ισπανία-Πολωνία
15.15 Σερβία-Ιταλία
15.30 Μαυροβούνιο-ΠΓΔΜ
15.30 Βέλγιο-Γεωργία
17.45 Τουρκία-Πορτογαλία
17.45 Γαλλία-Λετονία
18:00 Ελλάδα-Βοσνία
18.00 Σλοβενία-Βουλγαρία
21.00 Λιθουανία-Μ. Βρετανία
21.00 Γερμανία-Ισραήλ
21.00 Κροατία-Φινλανδία
21.00 Ρωσία-Ουκρανία
2η αγωνιστική (1/9)
15.15 Πορτογαλία-Ισπανία
15.15 Λετονία-Σερβία
15.30 Βοσνία-Μαυροβούνιο
15.30 Βουλγαρία-Βέλγιο
17.45 Μ. Βρετανία-Τουρκία
17.45 Ισραήλ-Γαλλία
18.00 Φινλανδία-Ελλάδα
18.00 Γεωργία-Ρωσία
21.00 Πολωνία-Λιθουανία
21.00 Ιταλία-Γερμανία
21.00 ΠΓΔΜ-Κροατία
21.00 Ουκρανία-Σλοβενία
3η αγωνιστική (2-3/9)
15.15 Ισπανία-Μ. Βρετανία
15.15 Σερβία-Ισραήλ
17.45 Πορτογαλία-Πολωνία
17.45 Λετονία-Ιταλία
21.00 Τουρκία-Λιθουανία
21.00 Γαλλία-Γερμανία
3/9
15.30 Φινλανδία-Βοσνία
15.30 Ουκρανία-Βουλγαρία
18.00 Ελλαδα-ΠΓΔΜ
18.00 Σλοβενία-Γεωργία
21.00 Κροατία-Μαυροβούνιο
21.00 Ρωσία-Βέλγιο
4η αγωνιστική (4/9)
15.15 Μ. Βρετανία-Πορτογαλία
15.15 Ισραήλ-Λετονία
15.30 ΠΓΔΜ-Φινλανδία
15.30 Γεωργία-Ουκρανία
17.45 Πολωνία-Τουρκία
17.45 Ιταλία-Γαλλία
18.00 Μαυροβούνιο-Ελλάδα
18.00 Βουλγαρία-Ρωσία
21.00 Λιθουανία-Ισπανία
21.00 Γερμανία-Σερβία
21.00 Βοσνία-Κροατία
21.00 Βέλγιο-Σλοβενία
5η αγωνιστική (5/9)
15.15 Μ. Βρετανία-Πολωνία
15.15 Ισραήλ-Ιταλία
15.30 Φινλανδία-Μαυροβούνιο
15.30 Γεωργία-Βουλγαρία
17.45 Ισπανία-Τουρκία
17.45 Λετονία-Γερμανία
18.00 Ελλάδα-Κροατία
18.00 Σλοβενία-Ρωσία
21.00 Πορτογαλία-Λιθουανία
21.00 Σερβία-Γαλλία
21.00 ΠΓΔΜ-Βοσνία
21.00 Ουκρανία-Βέλγιο
Δεύτερη φάση
Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΗΜΕΡΑ (7/9)
Γερμανία-Ισπανία 15:30
Σερβία-Λιθουανία 18:00
Τουρκία-Γαλλία 21:00
ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΗΜΕΡΑ (8/9)
Γεωργία-ΠΓΔΜ 15:30
Σλοβενία-Ελλάδα 21:00
Φινλανδία-Ρωσία 18:00
Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
2η ΗΜΕΡΑ (9/9)
Ισπανία-Σερβία 15:30
Γερμανία-Τουρκία 18:00
Λιθουανία-Γαλλία 21:00
ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
2η ΗΜΕΡΑ (10/9)
ΠΓΔΜ-Σλοβενία 15:30
Γεωργία-Φινλανδία 18:00
Ελλάδα-Ρωσία 21:00
Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
3η ΗΜΕΡΑ (11/9)
Γαλλία-Ισπανία 15:30
Λιθουανία-Γερμανία 18:00
Σερβία-Τουρκία 21:00
ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
3η ΗΜΕΡΑ (12/9)
Ρωσία-ΠΓΔΜ 15:30
Ελλάδα-Γεωργία 18:00
Σλοβενία-Φινλανδία 21:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (14-18/9, ΚΑΟΥΝΑΣ)
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (14-15/9)
14/9
79. Ισπανία-Σλοβενία 86-64
82. ΠΓΔΜ-Λιθουανία 67-65
15/9
80. Γαλλία-ΕΛΛΑΔΑ 64-56
81. Ρωσία-Σερβία 77-67
ΘΕΣΕΙΣ 5-8
15/9
83. Σλοβενία-Λιθουανία 77-80
ΘΕΣΕΙΣ 5-8
16/9
84. 15:00 ΕΛΛΑΔΑ-Σερβία
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
16/9
85. 17:30 Ισπανία-ΠΓΔΜ
86. 21:00 Γαλλία-Ρωσία
ΘΕΣΕΙΣ 7-8
17/9
87. 18:00 Σλοβενία-Σερβία
ΘΕΣΕΙΣ 5-6
17/9
88. 21:00 Λιθουανία-Ελλάδα
«ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ»
18/9
89. 17:30 ΠΓΔΜ-Ρωσία
ΤΕΛΙΚΟΣ
18/9
90. 21:00 Ισπανία-Γαλλία
Newsroom ΑΛΤΕΡ ΕΓΚΟ
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις