ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV
Το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αγώνων του Παγκοσμίου Κυπέλλου Μουντιάλ 2014
Spotlight
-
Ελένη Βιτάλη: Το αντίο στον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»
-
Όλα στη φορά! - Οι νέες αλλαγές στην εφαρμογή του Messenger ίσως ενοχλήσουν κάποιους
-
Ο εβραιοαμερικανός κοσμήτορας του Μπέρκλεϋ που έδιωξε από το σπίτι του Παλαιστίνιους φοιτητές
-
Στον πάγο μέχρι νεωτέρας οι ιδιώτες γιατροί στο ΕΣΥ
Δειτε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αγώνων του Παγκοσμίου Κυπέλλου (Mundial) της Βραζιλίας, το οποίο ξεκινά στις 12 Ιουνίου.
Οι υποχρεώσεις της Εθνικής μας ξεκινούν το Σάββατο 14 Ιουνίου στις 19:00 με αντίπαλο την Κολομβία.
Ακολουθεί τα ξημερώματα της Παρασκευής 20 Ιουνίου (01:00), η αναμέτρηση με την Ιαπωνία,
ενώ κλείνει την παρουσία της στη φάση των ομίλων την Τρίτη 24 Ιουνίου το βράδυ στις 23:00 κόντρα στην Ακτή Ελεφαντοστού.
Αναλυτικά το πρόγραμμα το οποίο έδωσε στη δημοσιότητα η κρατική τηλεόραση:
ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ | |||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΚΑΝΑΛΙ | ΑΓΩΝΑΣ | ΩΡΑ |
12/6 | ΝΕΡΙΤ | Βραζιλία – Κροατία | 23:00 |
13/6 | ΝΕΡΙΤsports | Μεξικό – Καμερούν | 19:00 |
13/6 | ΝΕΡΙΤ | Ισπανία – Ολλανδία | 22:00 |
14/6 | ΝΕΡΙΤ | Κολομβία – Ελλάδα | 19:00 |
14/6 | ΝΕΡΙΤsports | Ουρουγουάη – Κόστα Ρίκα | 22:00 |
14/6 | ΝΕΡΙΤsports | Χιλή – Αυστραλία | 01:00 |
15/6 | ΝΕΡΙΤsports | Ελβετία – Εκουαδόρ | 19:00 |
15/6 | ΝΕΡΙΤ | Γαλλία – Ονδούρα | 22:00 |
15/6 | ΝΕΡΙΤ | Αγγλία – Ιταλία | 01:00 |
15/6 | ΝΕΡΙΤsports | Ακτή Ελεφαντοστού – Ιαπωνία | 04:00 |
16/6 | ΝΕΡΙΤ | Γερμανία – Πορτογαλία | 19:00 |
16/6 | ΝΕΡΙΤsports | Αργεντινή – Βοσνία/Ερζεγοβίνη | 01:00 |
16/6 | ΝΕΡΙΤsports | Ιράν – Νιγηρία | 22:00 |
17/6 | ΝΕΡΙΤsports | Βέλγιο – Αλγερία | 19:00 |
17/6 | ΝΕΡΙΤ | Βραζιλία – Μεξικό | 22:00 |
17/6 | ΝΕΡΙΤsports | Γκάνα – ΗΠΑ | 01:00 |
18/6 | ΝΕΡΙΤsports | Αυστραλία – Ολλανδία | 19:00 |
18/6 | ΝΕΡΙΤ | Ισπανία – Χιλή | 22:00 |
18/6 | ΝΕΡΙΤsports | Ρωσία – Νότια Κορέα | 01:00 |
19/6 | ΝΕΡΙΤsports | Κολομβία – Ακτή Ελεφαντοστού | 19:00 |
19/6 | ΝΕΡΙΤ | Ουρουγουάη – Αγγλία | 22:00 |
19/6 | ΝΕΡΙΤsports | Καμερούν – Κροατία | 01:00 |
20/6 | ΝΕΡΙΤ | Ιταλία – Κόστα Ρίκα | 19:00 |
20/6 | ΝΕΡΙΤ | Ελβετία – Γαλλία | 22:00 |
20/6 | ΝΕΡΙΤ | Ιαπωνία – Ελλάδα | 01:00 |
21/6 | ΝΕΡΙΤsports | Αργεντινή – Ιράν | 19:00 |
21/6 | ΝΕΡΙΤ | Γερμανία – Γκάνα | 22:00 |
21/6 | ΝΕΡΙΤsports | Ονδούρα – Εκουαδόρ | 01:00 |
22/6 | ΝΕΡΙΤ | Βέλγιο – Ρωσία | 19:00 |
22/6 | ΝΕΡΙΤ | Νότια Κορέα – Αλγερία | 22:00 |
22/6 | ΝΕΡΙΤsports | Νιγηρία – Βοσνία/Ερζεγοβίνη | 01:00 |
23/6 | ΝΕΡΙΤsports | Αυστραλία – Ισπανία | 19:00 |
23/6 | ΝΕΡΙΤ | Ολλανδία – Χιλή | 19:00 |
23/6 | ΝΕΡΙΤ | Καμερούν – Βραζιλία | 23:00 |
23/6 | ΝΕΡΙΤsports | Κροατία – Μεξικό | 23:00 |
23/6 | ΝΕΡΙΤsports | ΗΠΑ – Πορτογαλία | 01:00 |
24/6 | ΝΕΡΙΤsports | Ιταλία – Ουρουγουάη | 19:00 |
24/6 | ΝΕΡΙΤ | Κόστα Ρίκα- Αγγλία | 19:00 |
24/6 | ΝΕΡΙΤ | Ιαπωνία – Κολομβία | 23:00 |
24/6 | ΝΕΡΙΤ | Ελλάδα – Ακτή Ελεφαντοστού | 23:00 |
25/6 | ΝΕΡΙΤ | Νιγηρία – Αργεντινή | 19:00 |
25/6 | ΝΕΡΙΤ | Βοσνία/Ερζεγοβίνη – Ιράν | 19:00 |
25/6 | ΝΕΡΙΤ | Ονδούρα – Ελβετία | 23:00 |
25/6 | ΝΕΡΙΤ | Εκουαδόρ – Γαλλία | 23:00 |
26/6 | ΝΕΡΙΤsports | ΗΠΑ – Γερμανία | 19:00 |
26/6 | ΝΕΡΙΤ | Πορτογαλία – Γκάνα | 19:00 |
26/6 | ΝΕΡΙΤ | Νότια Κορέα – Βέλγιο | 23:00 |
26/6 | ΝΕΡΙΤsports | Αλγερία – Ρωσία | 23:00 |
ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» | |||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΚΑΝΑΛΙ | ΑΓΩΝΑΣ | ΩΡΑ |
28/6 | ΝΕΡΙΤ | Α1 – Β2(49) | 19:00 |
28/6 | ΝΕΡΙΤ | Γ1 – Δ2(50) | 23:00 |
29/6 | ΝΕΡΙΤ | Β1 – Α2(51) | 19:00 |
29/6 | ΝΕΡΙΤ | Δ1 – Γ2(52) | 23:00 |
30/6 | ΝΕΡΙΤ | Ε1 – ΣΤ2(53) | 19:00 |
30/6 | ΝΕΡΙΤ | Ζ1 – Η2(54) | 23:00 |
1/7 | ΝΕΡΙΤ | ΣΤ1 – Ε2(55) | 19:00 |
1/7 | ΝΕΡΙΤ | Η1 – Ζ2(56) | 23:00 |
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ | |||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΚΑΝΑΛΙ | ΑΓΩΝΑΣ | ΩΡΑ |
4/7 | ΝΕΡΙΤ | Νικητής (49) – Νικητής (50)(57) | 23:00 |
4/7 | ΝΕΡΙΤ | Νικητής (53) – Νικητής (54)(58) | 19:00 |
5/7 | ΝΕΡΙΤ | Νικητής (51) – Νικητής (52)(59) | 23:00 |
5/7 | ΝΕΡΙΤ | Νικητής (55) – Νικητής (56)(60) | 19:00 |
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ | |||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΚΑΝΑΛΙ | ΑΓΩΝΑΣ | ΩΡΑ |
8/7 | ΝΕΡΙΤ | Νικητής (57) – Νικητής (58)(61) | 23:00 |
9/7 | ΝΕΡΙΤ | Νικητής (59) – Νικητής (60)(62) | 23:00 |
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ | |||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΚΑΝΑΛΙ | ΑΓΩΝΑΣ | ΩΡΑ |
12/7 | ΝΕΡΙΤ | Ηττημένος (61) – Ηττημένος (62) | 23:00 |
ΤΕΛΙΚΟΣ | |||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΚΑΝΑΛΙ | ΑΓΩΝΑΣ | ΩΡΑ |
13/7 | ΝΕΡΙΤ | Νικητής (61) – Νικητής (62) | 22:00 |
Newsroom ΑΛΤΕΡ ΕΓΚΟ
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις